12 Aralık 2009 Cumartesi

Dabbe 2 Film Fragmanı, Senaryosu, Oyuncuları, Konusu,

Merhaba ziyaretçilerimiz,
Dabbe filminin ilki ile korku ve gerilim yaşadık. Şimdi Dabbe 2 geliyor. 25 Aralık'da vizyona girecek olan filmin fragmanını,oyuncularını, konusunu, vs. bilgi vereceğim. Umarım beğenirsiniz.
Filmin Konusu :

Kıyamet Saati Yaklaşıyor… İnternet yoluyla tüm dünyaya hızla yayılan ve her eve giren Dabbe, ona eşlik eden Cinler ve bilinmeyen gölge varlıklar dünyadaki tüm elektromanyetik sistemleri ve interneti ele geçirerek son saldırı için göklerden gelecek bir işareti beklemektedirler. Huzursuz ve tedirgin edici bir İstanbul şafağında göklerde beliren garip ve siyah bulut kümeleri ağır ağır açılırken arkalarına saklanmış olan “DUHAN” az sonra başlayacak kara istilanın ilk işaretidir. Kuran’da Duhan suresinde belirtilen ve aniden göklerden inecek olan ürkütücü kıyamet alameti DUHAN artık yeryüzüne doğru hareket etmeye başlamıştır. İstanbul’da son saatin yaklaştığından habersiz ve kendi dünyalarında sessizce yaşayan bir grup insan, kara bir felaketin arkasına gizlenmiş, sır varlıklarla karşılaşmanın dehşetini yaşayacaklardır. Kıyametin en korkunç alameti olan DUHAN’dan bir kaçış yolu var mıdır? (sinemalar.com)
Filmin Oyuncuları :
Sefa Zengin, Deniz Olgaç, İncinur Taşdemir, Leyla Göksun, Muharrem Dalfidan,
Dabbe 2 Film Fragmanı Videosu, İzle, HQ,


Dabbe 2, Film Fragmanı, İzle, Videosu, HQ İzle, D@bbe 2 Oyuncuları, Hakkında, Senaryosu, Bilgileri, Dabbe Korku Filmi, 25 Aralık 2009, Dabbe 2 Ne Zaman Çıkacak, Ne Zaman Vizyona Girecek,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum Kutusuna Düşüncelerinizi Yazdıktan Sonra Yorumlama Biçimini Adı / URL veya Anonim Olarak Değiştirin ve Göndere Basınız.